Skontaktuj się teraz
(+48) 608 079 809

Hydrapress – historia firmy

Hydrapress – historia firmy

Hydrapress Sp. z o.o. to firma inżynierska z 36-letnią historią, której założycielami są Rafał Jasiński i Janusz Wełnowski. Historia projektowania i budowy maszyn w Hydrapress sięga 1982 r. Początkowy asortyment stanowiły prasy hydrauliczne, hydrauliczne agregaty napędowe oraz sterowania i napędy hydrauliczne.

Nasza kadra może pochwalić się wyprodukowaniem kilkuset pras hydraulicznych o naciskach maksymalnych od 100 do 10.000 kN. Nasze prasy hydrauliczne były dedykowane zarówno do realizacji prostych operacji, jak i złożonych procesów technologicznych.

Z biegiem lat nasz dorobek rósł – zdobyliśmy doświadczenia w budowie zautomatyzowanych linii produkcyjnych i instalacji technologicznych do jednostkowych wyspecjalizowanych zadań. W 1998 roku wybudowaliśmy pierwszą halę w obecnej lokalizacji, gdzie wraz z rozwojem naszej działalności do dnia dzisiejszego rozbudowaliśmy powierzchnię hal do 3000 metrów kwadratowych.

W przeciągu ostatnich 10 lat intensywnie zmodernizowaliśmy nasz park przemysłowy oraz biuro konstrukcyjnie. Obecnie możemy się pochwalić nowoczesnymi maszynami CNC oraz aktualnym oprogramowaniem CAD/CAM.

EnglishGerman